OD PROJEKTU PO INSTALACI.. A “NA KLÍČ”

SITUACE NA TRHU JE NEPŘEHLEDNÁ

Po vyhlášení první kotlíkové dotace je situace v České republice s dodavateli tepelných čerpadel velmi nepřehledná. Běžný zájemce o tento výrobek nemá možnost postihnout rozdíly v jednotlivých značkách a typech tepelných čerpadel. K tomu se přidává naprosto nepřehledná změť dodavatelů, takže investor požadující  spolehlivé zařízení, kvalitní montáž a do budoucna seriozního partnera, který mu poskytne potřebnou péči,  nemá šanci se orientovat. 
Máme pro Vás nabídku od kvalitních evropských výrobců  spolehlivých zařízení,  s příznivou cenou 

PROJEKT ZDROJE TEPLA A CHLADU

Po stanovení tepelných ztrát vašeho domu připravíme nejvhodnější technické řešení, správnou konfiguraci zdroje tepla. Připravíme podklady k jednání s úřady pro schválení.

U novostaveb provádíme projekt zdroje tepla, chladu i topné soustavy. U pasivních domů včetně rekuperace vzduchu

U velkých výkonů provádíme TRT test – test tepelné odezvy podloží pro správné nadimenzování vrtného pole

Energopiloty – jsou samostatnou složkou a projektují se již od prvního záměru budovy ve spolupráci se statikem.

DODÁVKA A MONTÁŽ

Naše komplexní nabídka obsahuje vrtné a zemní práce pro pokládku kolektoru, dodávku a montáž topného i chladicího systému včetně litých podlah, dodávku a montáž všech typů tepelných čerpadel, dodávku a montáž rekuperace vzduchu ať už v novostavbě, nebo při rekonstrukci domu. 

Vybíráme  vždy tu optimální variantu tepelného čerpadla a topného systému navrženou přímo pro Váš dům.

V našem sortimentu nabízíme tepelná čerpadla od vybraných výrobců ALPHA INNOTEC, BUDERUS, OCHSNER, STIEBEL ELTRON, VAILLANT, VIESSMANN